Darmowy program do ściągania muzyki i filmów z sieci. utorrent to aplikacja bazująca na silniku dość dobrego programu, którego liczba użytkowników sięga kilku milionów. utorrent to aplikacja działająca bardzo szybko jak program do pobierania filmów i muzyki, pozwala na wyszukiwanie w zakładkach, wybieranie najszybszej opcji pobierania, korzystanie z serwerów proxy czy banowanie i filtrowanie użytkowników, którym udostępniamy pliki.

uTorrent jest jednym z najpopularniejszych klientów BitTorrent tam z kilku powodów: jest szybki, lekki, łatwy w użyciu i bardzo skuteczny.
Cechy uTorrent
uTorrent zawiera wszystko, czego można oczekiwać od pełnej, rzetelnej torrent downloader : bardzo szczegółowe statystyki, wsparcie dla kanałów RSS, automatyczne wyłączenie, pobierania planującego i więcej. Jest kilka rzeczy, które uTorrent jest jednak brakuje: pełny torrent search Narzędzia oraz wbudowany odtwarzacz do podglądu pliki do pobrania.

Program do ściągania muzyki

uTorrent 3 pozwala na odtwarzanie multimediów w streamingu , jak pobrać, oceniać i komentować pliki torrent, przeciągnij i upuść pliki, aby je udostępnić, a wyłączyć trackera UDP.
Idealny dla wszystkich poziomów użytkowników
Od wersji 3 uTorrent został Zastosowano całkowicie przeprojektowany interfejs : bardziej użyteczny, łatwiejszy w użyciu i idealne dopasowanie do interfejsu WWW uTorrent jest.

Podobnie jak w poprzednich wersjach, uTorrent 3 jest na tyle łatwy w obsłudze dla każdego, bez względu na ich poziom wiedzy komputerowej jest, ale także dziesiątki ustawień konfiguracyjnych , które zadowoli większość użytkowników wiedzą techniczną. Ponadto, ta nowa wersja zawiera początkujących zorientowany kilka przewodników, aby upewnić się, że każdy może sprawić, że większość z nich.

Po szybkim procesie instalacji (choć istnieje sporo podpowiedzi, aby zainstalować dodatek do przeglądarki, dodatki itp) i poręczne wbudowanego testu prędkości dokonania początkowe ustawienie znacznie łatwiejsze, uTorrent jest gotowy. Program zajmuje minimalną ilość zasobów komputera i dysków twardych, co pozwala mieć dobrą ilość torrenty pobierania i nadal będą mogli korzystać z komputera bez żadnego opóźnienia.

Dodaj komentarz