Nero – program do nagrywania płyt – dzięki niemu nagrasz swoją ulubioną muzykę na płyte. Po prostu Twórz, Zgrywaj, Nagrywaj, Kopiuj, Udostepniaj, Wykonuj kopie zapasowe, Odtwarzaj a przy tym baw sie dobrze. Błyskawiczne i proste w funkcje zgrywania, nagrywania, automatycznej kopii zapasowej oraz kopiowania i odtwarzacz płyt. Tworzenie kopii zapasowych danych na płytach CD, DVD oraz Blu-ray* Tworzenie muzyki profesjonalnie wyglądających filmów DVD z wbudowanymi trójwymiarowymi listami menu i wiele innych rozwiązań!

Nero Burning ROM umożliwia nagrywanie płyt CD, DVD i Blu-Ray na komputerze z systemem Windows.

Najnowsza wersja obsługuje kilka wcieleń systemu Windows Vista, z aż do Windows 8 i 10. (Jest również produkt siostra dla komputerów z systemem Linux.) Produkt deweloperzy twierdzą, że obsługuje każda marka i model nagrywarki dysków na naszej planecie. Jednak Nero Burning ROM nie zawiera rozbudowane funkcje zarządzania multimediami podobnych produktów Nero 2015 Platinum.

cechy
Nero Burning ROM mogą być wykorzystywane do tworzenia obrazów ISO lub obrazów dysków, na nośnikach optycznych, w tym kopii dysków startowych dla systemu operacyjnego. Oprogramowanie może również nagrać wysokiej rozdzielczości w formacie Blu-ray, jak i jego poprzednik, DVD. Nero Burning ROM obsługuje format AVCHD, format opracowany głównie do kamer.

Dodaj komentarz